O nás

Cateringová spoločnosť GASTRO-CENTRUM J.P.B. ANTOVSZKÝ, spol. s.r.o. zabezpečuje od roku 1995 cateringové služby na rôznych spoločenských akciách. Dôkazom nášho gastronomického umenia budovaného úrovňou poskytovaných služieb sú aj eventy s dlhodobou tradíciou nami realizované pri príležitosti najvýznamnejších spoločenských osláv a stretnutí, či už na politickej, kultúrnej scéne alebo pri podujatiach firiem, finančných spoločností a iných inštitúcií. Sú to eventy na najvyššej úrovni, pri ktorých zohráva prvotnú úlohu kvalita poskytovaných služieb a jedál pripravovaných z tých najkvalitnejších surovín. A tak filozofia úrovne vychádza zo srdca našej firmy, a to najmä kuchyne a produktov, ktoré sa v nej vyrábajú.

Zakladateľom spoločnosti je majster kuchár, je zakladateľ a bývalý predseda zväzu kuchárov a cukrárov Ondrej Antovszký, ktorý je zároveň autorom receptov teplej a studenej kuchyne, a samozrejme dohliada na ich prípravu našim odborným personálom. Jeho spoluzakladatelia, dvaja synovia a dcéra, sa snažia spoločnosti a službám, ktoré poskytuje dodávať mladého ducha. Naša spoločnosť ale aj spolupracuje s renomovanými slovenskými šéfkuchármi, či to už je napíklad pri molekulárnej kuchyni, alebo japonskej kuchyni. Okrem kvality podávaných jedál je pre nás dôležitá aj hygiena prípravy, prevozu a aj samotného podávania jedál.

Naša firma sídli na Hradskej ulici 26 v Bratislave, kde sa na 700 štvorcových metroch nachádzajú kancelárie, sklady a výrobňa, ktorá svojou veľkosťou a moderným zariadením spĺňa prísne hygienické normy nutné pre zabezpečovanie cateringu pre veľký počet hostí.